Event Planning Team_edited_edited.jpg

Det är vi som arbetar
på Lottas Omsorg!

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

ADRESS
 

Besöksadress Umeå

Hemtjänst och Personlig Assistans

Industrivägen 2
901 30 Umeå

Besöksadress Örnsköldsvik

Personlig Assistans

Översjälavägen 27

894 30 Själevad

Hemtjänst

Rödbergsvägen 2
901 33 Umeå

Lottas hos Seniorhusen
Vårdhemsvägen 1

901 30 Umeå

Org. nr

556903 - 01710

elin.png

Elin Kämpeback
Företagsutveckling

Telefon    072 - 402 30 22
elin.kampeback@lottasomsorg.se

IMG_3175-removebg-preview-5.png

Selma Sundström
Enhetschef hemtjänst 

Telefon   072 - 400 84 39
selma.sundstrom@lottasomsorg.se

hanna.png

Hanna Frank
Enhetschef hemtjänst

Telefon    073 - 443 09 66
hanna.frank@lottasomsorg.se

EdelPhoto-0038.jpg

Åke Wiklund
Verksamhetschef, hemtjänst

Telefon 070 - 770 89 12

ake.wiklund@lottasomsorg.se

EdelPhoto-0018.jpg

Lotta Lundsten
VD

Telefon 070 - 254 73 70

lotta.lundsten@lottasomsorg.se

EdelPhoto-1922.jpg

Charlotta Forsberg
Verksamhetschef, Personlig Assistans

Telefon 072 - 141 33 30

charlotta.forsberg@lottasomsorg.se

LEDNING
 

EdelPhoto-0006.jpg

Fredrik Mejding
Samordnare Öst

Telefon    073 - 443 10 21
samordnare.ost@lottasomsorg.se

EdelPhoto-0045.jpg

Anna-Karin Ivert
Samordnare Väst

Telefon    070 - 330 46 27
samordnare.vast@lottasomsorg.se

julia.png

Julia Hahlin
Samordnare Nord

Telefon    072 - 145 24 33
samordnare.nord@lottasomsorg.se

jennie.png

Jennie Karlsson
Samordnare Syd

Telefon    073 - 866 35 18
samordnare.syd@lottasomsorg.se

SAMORDNING
HEMTJÄNST

 

Annika_Sjödin-removebg-preview.png

Annica Sjödin
Samordnare, Backen 1 & 5

Telefon    072 - 402 30 88

Nathalie-removebg-preview.png

Nathalie Bergström
Samordnare, Berghem

Telefon    072 - 402 30 98

SAMORDNING
SENIORHUSEN

 

Petra-removebg-preview.png

Petra Igemark
Samordnare, Personlig Assistans

Telefon    070 - 223 71 21
petra.igemark@lottasomsorg.se

282146958_376917517810278_1513110751920219327_n-removebg-preview.png

Christina Nilsson
Samordnare, Personlig Assistans

Telefon    070 - 293 91 13
 

SAMORDNING
PERSONLIG ASSISTANS

 

281825258_700721037667777_6731259546010745621_n.png

Janne Wikström
Arbetsledare och fysioterapeut

Telefon    073 - 577 89 77
pjan.wikstrom@lottasomsorg.se

FYSIOTERAPEUT 

 

EKONOMI OCH
ADMINISTRATION

 

bild kommer snart.png

Stefan Sandberg
Löner och redovisning

Telefon    072 - 145 23 97

stefan.sandberg@lottasomsorg.se

282121991_5407873212585614_4187863516695765678_n-removebg-preview (1).png

Jörgen Granberg
Ekonomi och uppföljning

Telefon    

jorgen.granberg@lottasomsorg.se

bild kommer snart.png

Yvonne N Svanström

Administration och fakturering
 

Telefon    070 - 783 59 88

yvonne.nilsson@lottasomsorg.se